KONST / Litografier / Färglitografi 12756377
*
nr 1275 6377
Anders Palmér
(f. 1958), Sverige
Färglitografi, Landskap med hus. Signerad, numrerad 80/99. Litografi på duk, 48x73 cm
Anders Palmér, född 1958 i Stockholm, svensk målare,
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 september 2019
kl 18:13:55
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
10/9 12:37:05
1
100 kr
11/9 10:14:08
2
200 kr
16/9 15:56:29
3
300 kr
16/9 15:57:25
3
350 kr
16/9 17:23:40
4
350 kr
16/9 17:23:40
3
350 kr (Budbetjänt)
16/9 17:25:58
4
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: anders palmér färglitografi grafik landskap landskap med hus landskapsmotiv landskapsmåleri litografi litografi på duk litografier litografiskt blad svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
8061 Färglitografi
2 st, Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Son, ytterm..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 18:59
-
9025 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 19:36
-
9233 Färglitografi
Bengt Böckman (1926-2014), Sverige. Signerad, numr..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 20:08
-
9030 Färglitografi
Björn Wennerström. Signerad, numrerad 141/260. Fär..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 19:13
-
9091 Färglitografi
Camilla Pyk (f. 1966), Sverige. Signerad, numrerad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 18:19
-
9354 Färglitografi
Erik Olson, potatisplockarna. Signerad, numrerad 1..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 19:56
*
Anders Palmér
Anders Palmér, född 1958 i Stockholm, svensk målare,
Läs om budbetjänten
nr 1275 6377
Anders Palmér
(f. 1958), Sverige
Färglitografi, Landskap med hus. Signerad, numrerad 80/99. Litografi på duk, 48x73 cm
Anders Palmér, född 1958 i Stockholm, svensk målare,
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 400 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 16 september 2019 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 10/9 12:37:05 | 1 | 100 kr |
| 11/9 10:14:08 | 2 | 200 kr |
| 16/9 15:56:29 | 3 | 300 kr |
| 16/9 15:57:25 | 3 | 350 kr |
| 16/9 17:23:40 | 4 | 350 kr |
| 16/9 17:23:40 | 3 | 350 kr (Budbetjänt) |
| 16/9 17:25:58 | 4 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: anders palmér färglitografi grafik landskap landskap med hus landskapsmotiv landskapsmåleri litografi litografi på duk litografier litografiskt blad svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
8061 Färglitografi
2 st, Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Son, ytterm..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 18:59 -
9025 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 19:36 -
9233 Färglitografi
Bengt Böckman (1926-2014), Sverige. Signerad, numr..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 20:08
-
9030 Färglitografi
Björn Wennerström. Signerad, numrerad 141/260. Fär..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 19:13 -
9091 Färglitografi
Camilla Pyk (f. 1966), Sverige. Signerad, numrerad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 18:19 -
9354 Färglitografi
Erik Olson, potatisplockarna. Signerad, numrerad 1..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 19:56



